Hromosvody MK - Kompletní dodávka a montáž pasivních a aktivních hromosvodů - výškové práce

Hoštická 91 , 642 00 Brno, tel./fax: 547 227 729, e-mail: krasensky@hromosvodymk.cz

Hromosvody MK - Kompletní dodávka a montáž pasivních a aktivních hromosvodů - výškové práce
Úvod -> Hromosvody pro Jižní Moravu

Hromosvody pro Jižní Moravu

Hromosvody děláme na jihu Moravy už 25 let. Návrhy, projekty, montáže hromosvodů, odborné revize i případné opravy. Sídlíme přímo v Brně, ale pasivní i aktivní hromosvody realizujeme v celém Jihomoravském kraji a blízkém okolí. Naše působnost by se dala rozdělit do 4 oblastí:

Brno – montáže hromosvodů a vše, co s hromosvody souvisí, provádíme nejdéle přímo v Brně; hromosvody pro domy i průmyslové objekty
Vyškov – montáže hromosvodů, revize, opravy a kompletní poradenství nabízíme také ve Vyškově a v blízkém okolí Vyškova
Znojmo – montáže hromosvodů, návrhy a projekty, realizace, ale i revize a případné opravy hromosvodů děláme ve Znojmě, Břeclavi a celé Jižní Moravě
Mikulov – montáže hromosvodů, kompletní služby od poradenství přes projekty až po montáže, revize a opravy hromosvodů nabízíme v Mikulově a okolí

Hromosvody – kompletní nabídka

Máte-li v Jihomoravském kraji objekt, který chcete účinně chránit před blesky, kontaktujte nás. Doporučíme vám vhodný typ hromosvodů pro potřeby vašeho objektu (pasivní či aktivní) a vše zrealizujeme s nadstandartní zárukou 6 let. Podívejte se na naše reference a jednoduchý přehled služeb:

  • Návrh a poradenství. Navrhneme vám účinný systém ochrany objektu proti bleskům, poradíme s výběrem typu hromosvodu a doporučíme vhodný materiál.
  • Vytvoření projektu. Vašemu objektu vytvoříme projekt na ochranu objektu proti bleskům přesně na míru tak, aby byl maximálně bezpečný.
  • Montáž hromosvodu. Sami odborně namontujeme celý systém hromosvodů a dáme vám na něj záruku 6 let. Reálná životnost našich hromosvodů je mnohonásobně delší.
  • Revize a opravy hromosvodu. Zajistíme pravidelné revize hromosvodů i jednorázovou revizi stávajícího systému hromosvodů. Případné chyby a poškození obratem odstraníme.

Kontaktujte nás

Ať už bydlíte v Brně, Vyškově, Tišnově, Znojmě, Mikulově či jinde v Jihomoravském kraji, rádi přijedeme a váš objekt zajistíme proti bleskům. Kontaktujte nás! Těšíme se na spolupráci.

Bezpečné hromosvody

Hlavním úkolem hromosvodů je zajistit bezpečnost objektu. Nesprávně namontované hromosvody mohou způsobit velké škody. Zaručujeme vám svou 100% profesionalitu a znalost oboru a z toho vyplývající bezpečnou montáž hromosvodů. Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé odborníky, na které se můžete spolehnout. Montáže a revize hromosvodů provádíme v Brně, Vyškově, Znojmě, Mikulově i celém Jihomoravském kraji. Těšíme se na spolupráci. Kontaktujte nás!
 

Kontakt

Milan Krásenský
IČ:11473436
Hoštická 91 , 642 00 Brno

Mobil: 602721094
E-mail: krasensky@hromosvodymk.cz

Bookmark and Share

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Nepřehlédněte: Výškové práce - Montáže hromosvodů -